HAKKIMIZDA

kurumsal

Aska kurulduğu günden beri sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Aska ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Aska Sağlık; Sağlık, Organizasyon & Danışmanlık, Cafe ve Gıda alanında hizmet veren ve uzman kadroya sahip olan şirketimiz;Aska Group kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Gıda, Hizmet ve Turizm sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

  • Sağlık alanında; biyomedikal danışmanlık hizmetleri,teknik bakım onarım,devreye alma ve diğer tedarik hizmletleri
  • Organizasyon & Danışmanlık alanında; farklı özellikteki üretim birimlerinin yanyana gelmesi bu alanda iş hacmini arttırırken yeni pazarların gelişmesine de katkıda bulunmakta,
  • Gıda alanında; otel,restoran,kafeterya ,pastane,toplu beslenme kurumları gibi yerlerde hijyen ve sanitasyon kurallarına uygun olarak yiyecek ve içeceklerin servise hazır hale getirip güvenilir hizmet sunmaktadır.

Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

" Kısa sürede başardıklarımız , hedeflerimize kararlılıkla ulaşabileceğimizin göstergesi."
Amacımız; sizlere daha iyi hizmet verebilmek, Bu vesileyle, özverili çalışmaları ile şirketimizi bu başarılara ulaştıran çalışanlarımıza, her zaman desteğiyle yanımızda olan bize güvenen ve gücümüze güç katan tüm değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Anasayfa | Blog | İletişim | © Copyright 2016 Aska Health Tüm hakları saklıdır.
web tasarım