Temizlik Hizmetleri

Temizlik, farklı insanlara ve farklı organizasyonlara farklı şeyler ifade eder. Bununla birlikte ortak düşünce, sağlıklı ve etkili bir çalışma ortamı sağlamak için temiz bir ortam yaratma ihtiyacı olduğudur. Bizim yöntemimiz, süreçlere, metodlara ve becerikli çalışanlara dayanmaktadır. Böylece, müşterilerimizin detaylı, profesyonel ve sürdürülebilir standartta kaliteli hizmet almasını sağlarız.

Cleaning Excellence

Daha etkin ve daha sade bir temizlik kavramını uygulamayı hedefleyerek, denenmiş çalışma yöntemleri ve gereçleri ile efektif tedarik süreçlerini ve maliyet optimizasyonunu bir araya getiren, Cleaning Excellence’ı geliştirdik.

Hizmet Sözleşmelerine (SLA) istinaden, çalışma performansını belgeleyerek ve ana performans göstergelerini (KPI) esas alarak, müşterilerimize profesyonel bir temizlik konsepti sağlıyoruz. ISS, yüksek ve sürdürülebilir kaliteye sahip hizmetlerini sunmayı sağlayacak olan süreç mükemmelliğine ulaşmayı hedeflemektedir.

  • Yurt içinde ve yurt dışındaki tüm özel ve resmi kuruluşların, belediyelerin, toplu konut ve sitelerin, sanayi ve tarım fabrikalarının, plaza ve iş merkezlerinin iç mekan ve dış çevre temizliği ile cadde, sokak temizliği ve çöp toplama hizmetlerini yapmak, çöp imha ve arıtma-ayıklama tesisleri kurmak.
  • Her türlü temizlik madde ve malzemeleri ile temizlik makinelerini almak, satmak.
  • Her türlü ev, işhanı, bina, iş merkezi, otel, toplu konut, resmi ve özel hastanelerin, her türlü açık alanların, haşere, sürüngen ve kemirgen kontrolünü ve ilaçlamasını yapmak. Haşere ilaçlamasında kullanılan ilaçların, makine ve ekipmanların alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
  • Hertürlü endüstriyel temizlk işlerini yapmak ve yaptırmak. Hertürlü endüstriyel temizlik maddelerinin imalatı, alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak
Anasayfa | Blog | İletişim | © Copyright 2016 Aska Health Tüm hakları saklıdır.
web tasarım